FAQ

Flagi STARX występują obecnie w różnych rozmiarach, począwszy od 3,8m do 8m wysokości. Szeroka gama wysokości pozwala tworzyć ciekawe kombinacje scenografii na eventach.

Standardowy zestaw flagi STARX PRO zawiera: dmuchany maszt, element łączący flagę z podstawą, wymienne, zadrukowane poszycie flagi, torbę transportową.

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich zalet flagi STARX, należy zaopatrzyć się w jedną z dostępnych podstaw, dostosowanych do różnego przeznaczenia. Jedynie flagi STARX GO przystosowane są do używania bez podstaw.

Standardowo flagi STARX nie są wyposażone w pompki. Podstawową pompką jest pompka ręczna, która wytwarza odpowiednie ciśnienie, posiada manometr pozwalający na kontrolowanie ciśnienia podczas pompowania i jest wystarczająca do użytkowania flag STARX. Pompki elektryczne stanowią jedynie funkcje uzupełniające szczególnie przy użytkowaniu większej ilości flag.

TAK. Do każdej flagi STARX można zakupić dodatkowe poszycie, które w łatwy sposób, za pomocą zamka błyskawicznego może zostać wymienione.

Jest to czynność, która trwa maksymalnie kilka minut w zależności od rozmiaru flagi i rodzaju pompki.

Niewielkie uszkodzenia wkładu szczelnego można naprawić samodzielnie za pomocą zestawu naprawczego. Większe uszkodzenia wymagają wymiany szczelnego wkładu lub odesłanie wkładu do naprawy w siedzibie producenta. Uszkodzone poszycie zewnętrzne masztu flagi, powinno zostać naprawione w profesjonalny siedzibie producenta.

Flagi STARX przystosowane są do użytkowania w outdorze, należy jednak pamiętać o dostosowaniu odpowiedniej podstawy do miejsca i warunków, w których zamierzamy wykorzystywać flagę. Wszystkie informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.

Flagi STARX po wypuszczeniu z nich powietrza, dają się spakować w niewielką kompaktową torbę. Są lekkie, poręczne i można je spakować do bagażnika samochodu osobowego.

Flagi STARX świetlnie sprawdzają się na różnorodnych imprezach plenerowych takich jak: imprezy sportowe, koncerty, targi oraz innych wydarzeniach, gdzie istotna jest efektowna promocja Twojego brandu

Najbezpieczniej dokonywać zakupów od jednego z dystrybutorów STARX, co daje gwarancje zakupienia oryginalnego sprzętu najwyższej jakości.

PRODUKTY STARX STANOWIĄ CHRONIONE ORAZ ZGŁOSZONE DO OCHRONY DO URZĘDU PATENTOWEGO R.P. ORAZ URZĘDU UNII EUROPEJSKIEJ DS. WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ PRZEDMIOTY WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ W POSTACI WYNALAZKÓW, WZORÓW UŻYTKOWYCH I WZORÓW PRZESYŁOWYCH. KORZYSTAJĄC Z ORYGINALNYCH ROZWIĄZAŃ PNEUMATYCZNYCH STARX, NIE NARUSZASZ PRAW WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ. W PRZYPADKU DALSZYCH PYTAŃ NAPISZ DO: INFO@STARXFLAG.COM